Pölynimurin pölypussi | sopii Electrolux E66

Pölynimurin pölypussi | sopii Electrolux E66

  • Pölynimurin pölypussi | sopii Electrolux E66
  • Pölynimurin pölypussi | sopii Electrolux E66

Pölynimurin pölypussi | sopii Electrolux E66

Tuoteryhmä: Tuotemerkki: Nedis

Hinta 8,29 €

Sopii: Electrolux E66

Pakkauksen sisältö:

4x pölypussi

1x moottorisuodatin

1x mikrosuodatin

Toimituskulut

Postipaketti
7,55 €
Lähetys noudetaan postin toimipisteestä.
Posti jakopaketti
13,10 €
Perille toimitus.
DB Schenker
35,00 €
Perille toimitus.

Tilauksesi tuotteet voidaan toimittaa seuraavilla toimitustavoilla.

Mikrosuodattimien määrä 1
Moottorisuodattimien määrä 1
Pölypussien määrä 4
Sopii käytettäväksi De'Longhi Xlence2100
De'Longhi QZ 11B
De'Longhi XS 1100D
De'Longhi XTD 3071E
De'Longhi XTH 170 Cleos
De'Longhi XTL 210PE Xlence
De'Longhi XTL 212PET Xlence
Dirt Devil M 1405 PowerLine
Dirt Devil M 1565 Lifty
Dirt Devil M 1605 PowerLine
Dirt Devil M 1606 Derby
Dirt Devil M 1608 Derby
Dirt Devil M 1610...1613 Energy
Dirt Devil M 1710 Energy
Dirt Devil M 1800 Energy
Dirt Devil M 1890 Avanti
Dirt Devil M 1891 Avanti
Dirt Devil M 1900 Avanti
Dirt Devil M 2000 Avanti
Dirt Devil M 2200 Avanti
Dirt Devil M 3050
Dirt Devil M 3055 Classic
Dirt Devil M 7000 Allegra
Dirt Devil M 7012 Popster
Dirt Devil M 7017 Mustang
Dirt Devil M 7020...7070 Bagline
Dirt Devil M 7021 Derby
Dirt Devil M 7023 Rocco
Dirt Devil M 7075 Vito
Dirt Devil M 7090 Fantasy
Dirt Devil M 7098 Fantasy
Dirt Devil M 7099 Azury
Dirt Devil M 7110 Mustang
Dirt Devil M 7111 Fello and Friend MT
Dirt Devil M 8000 Galileo
Dirt Devil M 8020 Antiinfective R1
Dirt Devil M 8028 Antiinfective R1
Dirt Devil M 8030 Antiinfective R9
Dirt Devil M 8038 Antiinfective R9
Dirt Devil M 8220 Antiinfective R4
Dirt Devil M 8230 Antiinfective R3
Dirt Devil M 8238 Antiinfective R3
Dirt Devil MA 3050
Dirt Devil R 1
Dirt Devil R 2
Dirt Devil R 3
Dirt Devil R 4
Electrolux DolphinPlus U 5002
Electrolux DolphinPlus U 5003
ETA 1458 Viva
ETA 2458 Viva
Fagor VCE 1800
Fagor VCE 1820CP
Fagor VCE 1900
Fagor VCE 2000SS
Fagor VCE 2200SS
Fagor VCE 2220CP
Gorenje VC 1621DPR DeltaPower
Gorenje VC 1821DPWR DeltaPower
Gorenje VC 1825DPW DeltaPower
Gorenje VC 2021DPBK DeltaPower
Gorenje VC 2221RPW RoPower
Gorenje VC 2222RPBU RoPower
Gorenje VC 2223RPBK RoPower
Gorenje VC 2223RPS RoPower
Gorenje VC 2224RPBV RoPower
Gorenje VC 2226RPB RoPower
Gorenje VCH 3610
Gorenje VCK 1222OP-ECO OmegaPower
Gorenje VCK 1301W
Gorenje VCK 1501RII Apolon
Gorenje VCK 1511R
Gorenje VCK 1600EA
Gorenje VCK 1601R Vulcan+
Gorenje VCK 1601RII Vulcan+
Gorenje VCK 1602ECO
Gorenje VCK 1622APECO AlphaPower
Gorenje VCK 1800 EA/EBRDC/EBOTB/EBYPB CompactClean Space
Gorenje VCK 1801B Triton+
Gorenje VCK 1801R Magma+
Gorenje VCK 2000 EA/RDC/OTB/YPB CleanSpace
Gorenje VCK 2001B/Y/W FloorSpecialist
Gorenje VCK 2002R
Gorenje VCK 2021OP-BK
Gorenje VCK 2022OP-R/R
Gorenje VCK 2023OP-Y OmegaPower
Gorenje VCK 2202RDC
Gorenje VCK 2203R/W
Gorenje VCK 2321APBK AlphaPower
Gorenje VCK 2322APR AlphaPower
Gorenje VCK 2323APDY AlphaPower
Gorenje VCM 1621R HotRod
Gorenje VCM 2100Y
Gorenje VCM 2222R Diamond
Grundig Original Typ E/F/G
Grundig VCC 3650
Grundig VCC 4950
Grundig VCC 5650
Grundig VCC 9850
Grundig VCC 9851 ECO
Hanseatic EcoLine Premio
Hanseatic Fresh 1600
Hanseatic Fresh 1800
Hanseatic JCV 1600
Hanseatic JCV 3001
Hanseatic VC 322 PhantomDuo
Hanseatic VCH 5003E
MPM VCH 4601E Focus
Nimbusz CJ 032
Privileg VCH 4801 E2
Privileg VCH 5005 ES16
Privileg VCH 5012 ES13 Premium Home Specialist
Profimaster PC 3942
Progress PC 3940
Progress PC 3943
Progress PC 3950
Progress PC 2200...2299
Progress PC 3100...3199
Progress PC 3200...3299
Progress PC 3700...3799
Progress PC 3800...3899
Progress PC 3900...3999
Progress PC 3920
Progress PC 3921
Progress PC 3922
Progress PC 3930
Progress PC 3941
Progress PC 4200...4299
Samsung SC 5600...5699
Samsung SC 6200...6299
Samsung SC 6300...6399
Scarlett SC 1080 Leonard
Seaway PSW 574-1
Sencor SVC 900 Gemino
Severin BR 7926
Solac 917
Solac 919
Tesco VC 1600B
Tesco VCU 1600B
Tornado TO 4120
Tornado TO 4125
Trisa 9044 Beetle Galaxy
Trisa 9049 Power Plus
Trisa 9050 Diamond
Trisa 9053 Crystal
Trisa 9055 Edel Beetle
Trisa 9056 CleanAir
Trisa 9057 Super Vac
Trisa 9059 PicUp
Trisa 9060 Crazy Clean
Trisa 9061 Flat Cruiser
Trisa 9062 Blacky
Trisa 9063 Hurricane
Trisa 9075 PicUp
Trisa 9076 Power Plus
Trisa 9404 ClassicPower
Trisa 9407 Maximo
Trisa 9410 DualSystem
Trisa 9426 CleanStar 2000
Trisa 9428 Turbo2000
Trisa 9433 Royal 2200
Trisa 9434 Ultimate 2000
Trisa 9437 Dynamico 1800
Trisa 9437 Dynamico 2000
Trisa 9438 Effectivo 2000
Trisa 9439 Extremo 2200
Trisa 9446 Eco Power
Trisa Super Plus 2000W
Ufesa AC 3415
Ufesa AC 3514
Ufesa AC 4416
Ufesa AC 4516
Ufesa AC 4818
Ufesa AT 4202
Ufesa AT 7310...7313
Volta U 3930
Volta U 3920
Zanussi ZAN 3946
Zanussi ZAN 3900
Zanussi ZAN 3910
Zanussi ZAN 3911
Zanussi ZAN 3913
Zanussi ZAN 3920
Zanussi ZAN 3930
Zanussi ZAN 3940
Zanussi ZAN 3941
Zanussi ZAN 3945
AFK BS 2000W
AFK PS 1400W.3/NE
AFK PS 1600W.1
AFK PS 1600W.3/NE
AFK PS 1600W.4
AFK PS 1600W/NE
Airflo Hornet 1400
Airflo Raptor 1500
Airflo Rascal 1250
Airflo AFV 108
Airflo AFV 1500
Airflo AFV 3602
Airflo AFV 4009
Airflo AFV 5000
Airflo AFV 500ZP
Airflo AFV 8720
Airflo AFV 8730
Airflo AFV 8850
Airflo AFV 9038
Airflo HSP 1500
Arcelik S 7100
Arcelik S 7105
Arcelik S 7210
Argos VC 06
Argos VC 33J08F
Argos VC 33W08F
Argos VC 401
Ariete 2440 Compact Turbo
Ariete 2450 Compact Turbo
Ariete 2460 Compact Turbo
Ariete 2780 Diablo
Ariete 2781 Vertigo
Beko BKS 1015
Beko BKS 2016
Beko BKS 2018
Bestron 2000ES
Blue Sky BVC 4601
Bomann BS 976CB
Bomann CB 915
Bomann CB 916
Bomann CB 919
Chromex Compact 1200
Chromex CH 255
Chromex CH 264 Compactronic
Chromex CH 287
Chromex CH 288
Chromex CH 291
Chromex CH 294...296
Clatronic BS 1230
Clatronic BS 1235
Clatronic BS 1254
Clatronic BS 1257
Curtiss Twino
Curtiss CA 2410
Curtiss T 1200
De'Longhi XTA 3080E Orbit
De'Longhi XTD 3070E Orbit
De'Longhi XTD 3080E Orbit
De'Longhi XTD 3090E Orbit
De'Longhi XTD 3095E Orbit
De'Longhi XTD 4095E Orbit
De'Longhi XTH 170 Orbit
De'Longhi XTL 190PE Xlence
Dilem DT 1200
Dimarson DM 16107
Dirt Devil M 7006 Lifty
Dirt Devil M 7009 Paroly
Dirt Devil M 7019 Lifty
Dirt Devil M 7050 Fello&Friend
Dirt Devil M 7100 EQU
Dirt Devil M 7101 EQU2
Dirt Devil M 7103 EQU2
Dirt Devil M 7105 EQU2
Dirt Devil M 7107 EQU2
Dirt Devil M 7109 EQU2
Dirt Devil M 7120 EQU Silence
Dirt Devil M 7122
Dirt Devil M 7123
Efbe-Schott BSS 2700
Efbe-Schott BSS 3000R
Efbe-Schott BSS 600
Efbe-Schott BSS 7700 AztecLine
Efbe-Schott STS 300
Efbe-Schott STS 3500 X-Power
Electrolux Mondo Z 5105
Electrolux Mondo Z 5106
Electrolux Mondo Z 5115
Electrolux Mondo Z 5116B
Electrolux Original ES 66
Electrolux The Boss Z 3105
Electrolux The Boss Z 3106
Electrolux The Boss Z 3115
Electrolux The Boss Z 3116
Electrolux The Boss Z 4105...4110
Electrolux The Boss Z 4115
Electrolux The Boss Z 4116
ETA 0468 Baggin
ETA 0471 Silent
ETA 0472 Dualic
ETA 1460 O3
ETA 1468 Baggin
ETA 1471 Silent
ETA 1472 Dualic
ETA 1477 Adoro
ETA 1480 Dante
ETA 1481 Canto
ETA 2460 O3
ETA 2468 Baggin
ETA 2471 Silent
ETA 3468 Baggin
ETA 7458 Viva
ETA 7460 O3
ETA 7468 Baggin
ETA 7469 Biggs
ETA 7481 Canto
ETA Onyx 0466
ETA Onyx 1466
ETA Stylo 0484
ETA Stylo 1484
ETA Stylo 2484
ETA Stylo 3484
ETA Stylo 7484
Everglades EV 1018
Fagor VCE380, VCE390 Nova
Fagor VCE 175 Evolution
Fagor VCE 180 BioClean
Fagor VCE 2005 Eolia
Fagor VCE 371 Venice
Fagor VCE 390 Nova
Far Hugo
Far Matis
FIF EVC 450
Girmi AP 25 Asso
Girmi AP 26 Asso
Glenan CH 105E
Glenan GA 1805
Glenan GA 354
Glenan GA 40C
Glenan GA 420
Glenan GA 445
Glenan GA 450
Glenan GA 460
Glenan GA 515
Glenan GA 616
Goblin 403 Aspen
Goblin 405 Aspen
Goblin 410 Aspen
Goblin 420 Corona
Goblin 470 Aspen
Goblin 4700...4702 Aspen
Goblin 479 Aspen
Goblin 489 Aspen
Goblin 1400EM
Gorenje VCK 1401B
Gorenje VCK 1501P
Hanseatic 2000 Dust mater
Hanseatic 343.478
Hanseatic 537.607
Hecla HE 1300
Hotpoint CJ 032 Hurricane
Hugin CH 719B Foehn
Hugin CJ 032 Antarctic
Hugin CJ 719 Comfort
Hyundai VC 003R
Hyundai VC 005
Hyundai VC 322
Hyundai VC 814
Hyundai VC 870
Ideline 640-019 Bullit
Ideline 640-021 Melissa
Ideline 640-023 Piteraq
Ideline 640-028 Melissa
Ideline 640-035 Jupiter
Ideline 640-037 Melissa
Ideline JVC 2007
Ideline JVC 3001
Ideline VCH 3605
Imetec Explorer 1400 W
Incontro CH 982
Invest H 4012 Proton
Invest H 4513 Galactico
Invest H 4521 Mercurius
Invest ZW 9003 Furio
Kaisui KE 773
Kaisui KE 774
Kaisui KE 776
Kaisui KE 777
Kambrook KVC 11...13 Jaquar
Kambrook KVC 1100
Kambrook KVC 1200
Kambrook KVC 1300
Kambrook KVC 15 Jaquar
Kambrook KVC 1500
Kambrook KVC 16 Jaquar
Kambrook KVC 20...22
Kambrook KVC 5 Jaquar
Kennex CJ 021
Kennex DF 1600
Leclerc JLP 1000W
Leclerc PT 868
LG Electronics VCQ 302 HEU
Linea Piu CH 716
Linea Piu CH 719
Linea Piu CJ 023
Melissa 740-107
Monix 1700e Spiromax
MPM Focus
MPM BSS 1600
MPM BSS 2014
MPM VCH 4601
Nethaus NH 5315
Nethaus NH 5316
Numatic NVH 180-2
Orion OVC 718
Philips FC 8334
Philips FC 8334...8349
Philips FC 8336
Philips FC 8338
Philips CompactGo FC 8290
Philips CompactGo FC 8291
Philips HomeCare FC 8188
Philips HomeCare FC 8189
Philips Original FC 8046
Progress PC 4100...4120
Proline ASP 18
Proline ASP 28
Proline VC 300
Proline VC 400C
Ronson RVC 10
Ronson RVC 20
Russell Hobbs 14482
Salco STC 150 Caddy
Salco STC 1800 Caddy
Salco STC 2000
Salco VCS 1800
Samsung FC 7210
Samsung FC 7245
Samsung SC 1200...1299
Samsung SC 1400...1499
Samsung SC 5120
Samsung SC 7400...7499
Samsung SC 7900...7999
Samsung SC 8900...8999
Samsung SC 9300..9399
Sanyo P 221
Sanyo P 8
Sanyo SC 35
Sanyo SC 357
Sanyo SC 37C
Sanyo SC 65
Sanyo SC 78
Sanyo SC 91
Sanyo SC 92
Sanyo SCT 93
Scarlett SC 1083 Rudolf
Sencor SVC 400LB
Sencor SVC 420RD
Sencor SVC 600BL
Sencor SVC 600RD
Sencor SVC 620LB
Sencor SVC 660RD Corso
Sencor SVC 660SL
Sencor SVC 670 Delta
Sencor SVC 7CA Seven
Sencor SVC 820BK
Sencor SVC 821BL
Sencor SVC 821RD
Sencor SVC 825GR Limet
Sencor SVC 825OR Mandarine
Severin BR 7930
Severin BR 7933
Severin BR 800
Severin SB 9021
Sharp EC 8300
Sharp EC 8500
Shop Vac Aspen
Simbio SB 2040 Storm
Singer Silver 31/5
Singer S 901
Solac 896
Solac AB 2700
Solac AB 2701
Solac AB 2750
Solac AS 3350 Twining Duo
Solfacil JC 831E
Solfacil VC 4801E
Storm Simbio
Supportplus BSS 2000
Supportplus SP 2000
Tarrington House VC 2500
Taurus Avensis 1600
Taurus G 2000E
Team International ST 11
Team International ST 24E
Team International ST 7E/M
Tesco VC 010
Tesco VCBD 1611
The Boss B 3106
The Boss B 3107
The Boss B 3116
Thomas Blue Power Electronic
Thomas BS 2020 TurboPower
Thomas Easy Power
Tiffany VC 130
Tornado TO 3100...3199
Tornado TO 4210
Tornado TO 4212
Tornado TO 4215...4217 Modulo
Tornado TO 5120
Trisa 9084
Trisa 9430 Clean Master 2000
Trisa 9430 Clean Master 2200
Vinchi VC 206
Vinchi VC 207 Classic
Vinchi VC 208
Vision VCBD 1611
Vortex V 2111 Genio
Vorton V 1900 Nemo
Weltstar 1290
Weltstar 1300 Turbo
Weltstar 1301
Weltstar 1350 Turbo
Zelmer Duo 01DO11 Jolly
Zelmer Duo 01DO12 Jolly
Materiaali Synthetic
Ostoskorisi on tyhjä

Toimitusehdot

ZASMIN verkkokauppa, myy tuotteita yksityishenkilöille ja yrityksille Suomeen ja EU-alueelle.

Verkkokaupan hinnat sisältävät arvonlisäveron 24%.

Pidätämme oikeuden hintojen ja toimituskulujen muutoksiin.

Tilaaminen
Tuotteet tilataan verkkokaupan kotisivuilla siirtämällä ne ostoskoriin. Kaikki asiakastiedot käsitellään luottamuksellisesti. Tilauksen yhteydessä kysyttyjä yhteystietoja ei käytetä muuhun kuin tilauksen toimitukseen tai toimituksessa ilmenevien epäselvyyksien selvittämiseen, ellei erikseen toisin mainita. Tilatessasi verkkokaupasta sinun edellytetään tutustuneen ja sitoutuneen kulloinkin voimassa oleviin toimitusehtoihin.

Maksaminen ja maksutavat
Tilatut tuotteet maksetaan ZASMIN:lle joko ennakkolaskulla, laskulla tai verkkomaksuna. Verkkomaksujen välittäjänä toimii Paytrail Oy.
Lasku lähetetään tilaajalle sähköpostilla tai yrityksille vaihtoehtoisesti verkkolaskuna.
Ennakkolaskulla tilatut tuotteet toimitetaan suorituksen saatuamme.

Tilausvahvistus
Onnistuneen tilauksen jälkeen sähköpostiisi lähetetään tilausvahvistus.
Vahvistusviestien lähettäminen edellyttää sähköpostiosoitteen antamista tilauksen yhteydessä.

Toimitustavat ja -kulut
Tilauksesi toimituskulut näet toimitus- ja maksutavanvalintasivulla.
Ulkomaiden toimituksiin lisäämme verkkokaupan ilmoittamaan rahdin hintaan, toimitus maasta riippuen Posti parcel maksuvyöhyke 1 - 9 lisän.
Toimitamme tilaukset postin ja DP Schenker kuljetuksella, jonka lähetyksiä voi seurata lähetystunnuksella.

Toimitustapa vaihtoehdot ovat:

  • Postipaketti
  • Posti kotipaketti
  • Posti Express-paketti
  • DP Schenker

Ei suoramyyntiä.

Toimitusaika
Yleisimmät toimitusaikamme Suomeen ovat tilauksesta riippuen 2 - 7 vrk.
Mikäli tilattua tuotetta ei ole varastossamme tilaus hetkellä on toimitusaika 7 - 14 vrk.
Emme vastaa ylivoimaisen esteen aiheuttamista viivästymisistä tai viivästysten aiheuttamista välillisistä haitoista.

Palautusoikeus (peruutusoikeus) ja palautusehdot
Sinulla on kuluttajansuojalain mukainen oikeus palauttaa (peruuttaa) tilauksesi 14 vuorokauden kuluessa tilauksen vastaanottamisesta. Palautusilmoitukseen sinun tulee merkitä nimesi, osoitteesi, verkkokaupan tilausnumero, tuote ja palautuksen syy sekä tilinumero johon suoritus palautetaan.

Palautus ilmoitukset: zasmin@zasmin.fi

Tuote tulee palauttaa 14 päivän kuluessa palautusilmoituksesta. Palautuskustannukset ovat asiakkaan vastuulla. Palautusoikeus koskee vain alkuperäispakkauksessa olevia käyttämättömiä ja myyntikelpoisia tuotteita. Kun palautus on otettu vastaan ja hyväksytty, rahat palautetaan pankkitilille 14 vrk kuluessa.

Tuotteiden palautusosoite: ZASMIN, Jalkalantie 6, 77600 Suonenjoki

Palautusoikeus (Peruutusoikeus) ei koske seuraavia asioita
Kaupan palautusoikeus ei koske asiakkaan toivomuksesta valmistettua tai muunneltua tuotetta. Palautusoikeus ei koske sinetöitynä toimitettua tavaraa, jonka sinetti on rikottu.

Postista noutamaton paketti
Noutamatta jättäminen ei ole sama asia kuin palautus tai peruutus. Noutamatta jätetystä paketista, josta ei ole tehty erillistä palautusilmoitusta, perimme 20,00 euron maksun.

Ongelmatilanteet kuljetuksessa tai viallinen tuote
Mikäli tuote on viallinen tai on toimitettu väärä tuote, tulee sinun ilmoittaa virheestä meille viimeistään 14 päivän kuluessa.
Jos paketti on vioittunut kuljetuksessa, on tuotteesta tehtävä välittömästi reklamaatio lähetystä kuljettaneeseen yhtiöön.